You are here
Home > ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ > A’ τοπικό: Αυτό είναι το αναλυτικό πρόγραμμα του φετινού πρωταθλήματος! | Βοιωτία Sports

A’ τοπικό: Αυτό είναι το αναλυτικό πρόγραμμα του φετινού πρωταθλήματος! | Βοιωτία Sports

Αυτό είναι το αναλυτικό πρόγραμμα του φετινού πρωταθλήματος. Ενα κείμενο που αξίζει να το βάλετε στα… αγαπημένα σας και να το τσεκάρετε συνεχώς!

1η αγωνιστική

Μαυρομμάτι – Κυπάρισσος
Ελλοπιακός – Δάφνη Ερυθρών
Υψηλάντης – Αρματηλάτης
Λεοντάρι – Παναλίαρτος
Θήβα – Παμβαγιακός
Ορχομενός – Κεραυνός
Ένωση – Αμβρυσσέας

Ρεπό: Κόκκινο

2η αγωνιστική

Κόκκινο – Μαυρομμάτι
Κυπάρισσος – Ελλοπιακός
Δάφνη Ερυθρών – Λεοντάρι
Αρματηλάτης – Θήβα
Παναλίαρτος – Ορχομενός
Παμβαγιακός – Αμβρυσσέας
Κεραυνός- Ένωση

Ρεπό: Υψηλάντης

3η αγωνιστική

Μαυρομμάτι – Ελλοπιακός
Υψηλάντης – Κόκκινο
Λεοντάρι – Κυπάρισσος
Ορχομενός – Δάφνη Ερυθρών
Αμβρυσσέας – Αρματηλάτης
Ένωση – Παναλίαρτος
Παμβαγιακός – Κεραυνός

Ρεπό: Θήβα

4η αγωνιστική

Υψηλάντης – Μαυρομμάτι
Ελλοπιακός – Λεοντάρι
Κόκκινο – Θήβα
Κυπάρισσος – Ορχομενός
Δάφνη Ερυθρών – Ένωση
Αρματηλάτης – Κεραυνός
Παναλίαρτος – Παμβαγιακός

Ρεπό: Αμβρυσσέας

5η αγωνιστική

Μαυρομμάτι – Λεοντάρι
Θήβα – Υψηλάντης
Ορχομενός – Ελλοπιακός
Αμβρυσσέας – Κόκκινο
Ένωση – Κυπάρισσος
Παμβαγιακός – Δάφνη Ερυθρών
Αρματηλάτης – Παναλίαρτος

Ρεπό: Κεραυνός

6η αγωνιστική

Θήβα – Μαυρομμάτι
Λεοντάρι – Ορχομενός
Υψηλάντης – Αμβρυσσέας
Ελλοπιακός – Ένωση
Κόκκινο – Κεραυνός
Κυπάρισσος – Παμβαγιακός
Δάφνη Ερυθρών – Αρματηλάτης

Ρεπό: Παναλίαρτος

7η αγωνιστική

Μαυρομμάτι – Ορχομενός
Αμβρυσσέας – Θήβα
Ένωση – Λεοντάρι
Κεραυνός – Υψηλάντης
Παμβαγιακός – Ελλοπιακός
Παναλίαρτος – Κόκκινο
Αρματηλάτης – Κυπάρισσος

Ρεπό: Δάφνη Ερυθρών

8η αγωνιστική

Αμβρυσσέας – Μαυρομμάτι
Ορχομενός – Ένωση
Θήβα – Κεραυνός
Λεοντάρι – Παμβαγιακός
Υψηλάντης – Παναλίαρτος
Ελλοπιακός – Αρματηλάτης
Κόκκινο – Δάφνη Ερυθρών

Ρεπό: Κυπάρισσος

9η αγωνιστική

Μαυρομμάτι – Ένωση
Κεραυνός – Αμβρυσσέας
Παμβαγιακός – Ορχομενός
Παναλίαρτος – Θήβα
Αρματηλάτης – Λεοντάρι
Δάφνη Ερυθρών – Υψηλάντης
Κυπάρισσος – Κόκκινο

Ρεπό: Ελλοπιακός

10η αγωνιστική

Κεραυνός – Μαυρομμάτι
Ένωση – Παμβαγιακός
Αμβρυσσέας – Παναλίαρτος
Ορχομενός – Αρματηλάτης
Θήβα – Δάφνη Ερυθρών
Υψηλάντης – Κυπάρισσος
Ελλοπιακός – Κόκκινο

Ρεπό: Λεοντάρι

11η αγωνιστική

Μαυρομμάτι – Παμβαγιακός
Παναλίαρτος – Κεραυνός
Αρματηλάτης – Ένωση
Δάφνη Ερυθρών – Αμβρυσσέας
Κυπάρισσος – Θήβα
Κόκκινο  Λεοντάρι
Ελλοπιακός – Υψηλάντης

Ρεπό: Ορχομενός

12η αγωνιστική

Παναλίαρτος – Μαυρομμάτι
Παμβαγιακός – Αρματηλάτης
Κεραυνός – Δάφνη Ερυθρών
Αμβρυσσέας – Κυπάρισσος
Ορχομενός – Κόκκινο
Θήβα – Ελλοπιακός
Λεοντάρι – Υψηλάντης

Ρεπό: Ένωση

13η αγωνιστική

Μαυρομμάτι – Αρματηλάτης
Δάφνη Ερυθρών – Παναλίαρτος
Κυπάρισσος – Κεραυνός
Κόκκινο – Ένωση
Ελλοπιακός – Αμβρυσσέας
Υψηλάντης – Ορχομενός
Λεοντάρι – Θήβα

Ρεπό: Παμβαγιακός

14η αγωνιστική

Δάφνη Ερυθρών – Μαυρομμάτι
Παναλίαρτος – Κυπάρισσος
Παμβαγιακός – Κόκκινο
Κεραυνός – Ελλοπιακός
Ένωση – Υψηλάντης
Αμβρυσσέας – Λεοντάρι
Ορχομενός – Θήβα

Ρεπό: Αρματηλάτης

15η αγωνιστική

Κυπάρισσος – Δάφνη Ερυθρών
Κόκκινο – Αρματηλάτης
Ελλοπιακός – Παναλίαρτος
Υψηλάντης – Παμβαγιακός
Λεοντάρι – Κεραυνός
Θήβα  – Ένωση
Ορχομενός – Αμβρυσσέας

Ρεπό: Μαυρομμάτι

Leave a Reply

Top